| GRIT | 180 |
| LENGTH | 93.00 мм |
| WIDTH | 280.00 мм |
| Brand | KWB |
| GRIT: | 180 |
| LENGTH: | 93.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| EAN | 4009318548804 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| GRIT | 180 |
| LENGTH | 93.00 мм |
| WIDTH | 280.00 мм |
| Brand | KWB |
| GRIT: | 180 |
| LENGTH: | 93.00 мм |
| WIDTH: | 280.00 мм |
| EAN | 4009318548804 |