| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 180 |
| ДЪЛЖИНА | 93.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| Марка | KWB |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 180 |
| ДЪЛЖИНА: | 93.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| EAN | 4009318548804 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 180 |
| ДЪЛЖИНА | 93.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| Марка | KWB |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 180 |
| ДЪЛЖИНА: | 93.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| EAN | 4009318548804 |