| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 120 |
| ДЪЛЖИНА | 93.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| Марка | KWB |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 120 |
| ДЪЛЖИНА: | 93.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| EAN | 4009318548200 |







| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 120 |
| ДЪЛЖИНА | 93.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| Марка | KWB |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 120 |
| ДЪЛЖИНА: | 93.00 мм |
| ШИРИНА: | 280.00 мм |
| EAN | 4009318548200 |