| GRIT | 60 |
| LENGTH | 686.00 мм |
| WIDTH | 50.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| GRIT: | 60 |
| LENGTH: | 686.00 мм |
| WIDTH: | 50.00 мм |
| EAN | 3800123135316 |



| GRIT | 60 |
| LENGTH | 686.00 мм |
| WIDTH | 50.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| GRIT: | 60 |
| LENGTH: | 686.00 мм |
| WIDTH: | 50.00 мм |
| EAN | 3800123135316 |