| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДЪЛЖИНА | 686.00 мм |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДЪЛЖИНА: | 686.00 мм |
| ШИРИНА: | 50.00 мм |
| EAN | 3800123135316 |



| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДЪЛЖИНА | 686.00 мм |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДЪЛЖИНА: | 686.00 мм |
| ШИРИНА: | 50.00 мм |
| EAN | 3800123135316 |