| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 100 |
| ДЪЛЖИНА | 686.00 мм |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 100 |
| ДЪЛЖИНА: | 686.00 мм |
| ШИРИНА: | 50.00 мм |
| EAN | 3800123135330 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 100 |
| ДЪЛЖИНА | 686.00 мм |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 100 |
| ДЪЛЖИНА: | 686.00 мм |
| ШИРИНА: | 50.00 мм |
| EAN | 3800123135330 |