| DISPLAY SIZE INCH | 1.00 " |
| MICROHPONE | No |
| SPO2 | Yes |
| Brand | GARMIN |
| MODEL: | LILY 2 GOLD 39-00 |
| RESOLUTION: | 240x201 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.00 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 2.54 см |
| GPS: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | No |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | No |
| SPO2: | Yes |
| SILENT ALARM: | No |
| DUST/WATER PROOF: | 5 ATM |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 24 g |
| CASE SIZE: | 35.4 MM |
| DIMENSION: | 35.4 X 35.4 X 10.1 MM |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| COLOUR: | CREAM GOLD |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | 010-02839-00 |
| EAN | 753759324711 |



















