| DISPLAY SIZE INCH | 1.20 " |
| NFC | Yes |
| MICROHPONE | No |
| SPO2 | Yes |
| Brand | GARMIN |
| MODEL: | VIVOACTIVE 6 PINK DAWN 85-03 |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED |
| RESOLUTION: | 390x390 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.20 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.05 см |
| INTERNAL MEMORY: | 8 GB |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | No |
| MICROHPONE: | No |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| SILENT ALARM: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | 5 ATM |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 36 g |
| CASE SIZE: | 42 MM |
| DIMENSION: | 42.2X42.2X10.9 MM |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| COLOUR: | METALLIC PINK DAWN |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | 010-02985-03 |
| EAN | 753759342838 |
























