| DISPLAY SIZE INCH | 1.43 " |
| NFC | Yes |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | HUAWEI |
| MODEL: | WATCH GT 5 Pro BLACK VLI-B29F |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED |
| RESOLUTION: | 466X466 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.43 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.63 см |
| OS: | Harmony OS |
| GPS: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | Yes |
| COMPASS: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | 5 ATM, IP69K |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 53 g |
| CASE SIZE: | 46 MM |
| DIMENSION: | 46.3X46.3X10.9 MM |
| BATTERY TYPE: | 524 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, iOS |
| OTHERS: | ТЕМПЕРАТУРЕН СЕНЗОР |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6942103132032 |


























