| DISPLAY SIZE INCH | 2.80 " |
| MEMORY CARD SLOT | Yes |
| REAR CAMERA | 0.30 MPx |
| DUAL SIM | Yes |
| FMRADIO | Yes |
| BATTERY CAPACITY | 1500 mAh |
| Brand | HMD |
| MODEL: | 2660 FLIP BLACK |
| CPU: | Unisoc T107 |
| TYPE: | FEATURE PHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.80 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.11 см |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| RESOLUTION: | 240 x 320 |
| INTERNAL MEMORY: | 128 MB |
| RAM: | 64 MB |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| REAR CAMERA: | 0.30 MPx |
| AUTOFOCUS: | No |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | RTOS |
| VERSION: | S30+ |
| DUAL SIM: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| GPS: | No |
| A-GPS SUPPORT: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| NFC: | No |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | No |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | Yes |
| GAMES: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP54 |
| WEIGHT: | 136.4 g |
| DIMENSION: | 198.9X55X19 MM |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| BATTERY CAPACITY: | 1500 mAh |
| FINGERPRINT: | No |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 6438409101242 |































