| CPU | MediaTek Dimensity 9500 |
| DISPLAY SIZE INCH | 6.59 " |
| INTERNAL MEMORY | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| REAR CAMERA RESOLUTION | 50+50+50+2 MP |
| BATTERY CAPACITY | 7025 mAh |
| FINGERPRINT | Yes |
| Brand | OPPO |
| MODEL: | FIND X9 512/12 SPACE BLACK |
| CPU: | MediaTek Dimensity 9500 |
| TYPE: | SMARTPHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 6.59 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 16.74 см |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED, 120 Hz |
| RESOLUTION: | 2760×1256 |
| INTERNAL MEMORY: | 512 GB |
| RAM: | 12 GB |
| REAR CAMERA: | Quadruple |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 50+50+50+2 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 32 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| VERSION: | 16 |
| DUAL SIM: | Yes |
| GPS: | Yes |
| A-GPS SUPPORT: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| NFC: | Yes |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | Yes |
| MP3: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP68 |
| WEIGHT: | 203 g |
| DIMENSION: | 156.98X73.93X7.99 MM |
| BATTERY CAPACITY: | 7025 mAh |
| FINGERPRINT: | Yes |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | A |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| EAN | 6932169385152 |
































