| CPU | Qualcomm Snapdragon 8 Elite G5 |
| DISPLAY SIZE INCH | 6.82 " |
| INTERNAL MEMORY | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| REAR CAMERA RESOLUTION | 200+200+50+50+3.2 MP |
| BATTERY CAPACITY | 7050 mAh |
| FINGERPRINT | Yes |
| Brand | OPPO |
| MODEL: | FIND X9 ULTRA 5G |
| CPU: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite G5 |
| TYPE: | SMARTPHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 6.82 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 17.32 см |
| DISPLAY TYPE: | AMOLED, 120 Hz |
| RESOLUTION: | 3168x1440 |
| INTERNAL MEMORY: | 512 GB |
| RAM: | 12 GB |
| REAR CAMERA: | Quintuple |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 200+200+50+50+3.2 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 50 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| DUAL SIM: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | NANO+eSIM |
| GPS: | Yes |
| A-GPS SUPPORT: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| NFC: | Yes |
| 5G: | Yes |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| WEIGHT: | 235 g |
| DIMENSION: | 163.16X76.97X8.65 MM |
| BATTERY CAPACITY: | 7050 mAh |
| FINGERPRINT: | Yes |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | CANYON ORANGE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| EAN | 6942675405305 |






























