| CPU | Samsung Exynos 2400 |
| DISPLAY SIZE INCH | 6.70 " |
| INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| REAR CAMERA RESOLUTION | 50+12+8 MP |
| BATTERY CAPACITY | 4900 mAh |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | GALAXY S25 FE S731 WHITE |
| CPU: | Samsung Exynos 2400 |
| TYPE: | SMARTPHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 6.70 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 17.01 см |
| DISPLAY TYPE: | Dynamic AMOLED 2X, 120 Hz |
| RESOLUTION: | 1080x2340 |
| PROCESSOR SPEED: | 1x3.1+2x2.9+3x2.6+4x1.95 GHz |
| INTERNAL MEMORY: | 256 GB |
| USER AVAILABLE MEMORY: | 220 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | No |
| REAR CAMERA: | Triple |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 50+12+8 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 12 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| VERSION: | 16 |
| DUAL SIM: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | NANO+eSIM |
| GPS: | Yes |
| A-GPS SUPPORT: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| NFC: | Yes |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | Yes |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| DUST/WATER PROOF: | IP68 |
| WEIGHT: | 190 g |
| DIMENSION: | 76.6 X 161.3 X 7.4 MM |
| BATTERY CAPACITY: | 4900 mAh |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| PRODUCT NUMBER: | SM-S731B/DS |
| EAN | 8806097644491 |











































