| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 85 W |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 413 БЕЖОВА |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 85 W |
| COLOUR: | БЕЖОВА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.600 kg |
| EAN | 8003705118133 |







i
"" Today

| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 85 W |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 413 БЕЖОВА |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 85 W |
| COLOUR: | БЕЖОВА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.600 kg |
| EAN | 8003705118133 |
Total price:81.80 €/159.99 лв.