| POWER | 1200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| MATERIAL OF THE JUG | PLASTIC |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR1922/21 |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 1200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| MATERIAL OF THE JUG: | PLASTIC |
| PULP REGULATOR: | Yes |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | Yes |
| ANTI SLIP FEET: | Yes |
| ANTI-DROP SYSTEM: | Yes |
| DISASSEMBLE: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 296X250X432 |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.050 kg |
| EAN | 8720389002144 |






