| МОЩНОСТ | 1200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| МАТЕРИАЛ НА КАНАТА | ПЛАСТМАСА |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR1922/21 |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| МАТЕРИАЛ НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| РЕГУЛАТОР ЗА ПУЛПА: | Да |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Да |
| НЕПЛЪЗГАЩИ КРАЧЕТА: | Да |
| АНТИКАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 296X250X432 |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.050 kg |
| EAN | 8720389002144 |






