| POWER | 200 W |
| SPEED LEVELS | 4 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| CHUTE DIAMETER | 85.00 мм |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | ZC605D38 |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 200 W |
| SPEED LEVELS: | 4 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.80 L |
| CHUTE DIAMETER: | 85.00 мм |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.320 kg |
| EAN | 3016661158360 |








