| МОЩНОСТ | 200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 4 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР НА УЛЕЯ ЗА ПОДАВАНЕ | 85.00 мм |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | ZC605D38 |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.80 L |
| ДИАМЕТЪР НА УЛЕЯ ЗА ПОДАВАНЕ: | 85.00 мм |
| ВЪЗМ. ЗА РАБОТА С ЦЕЛИ ПЛОДОВЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.320 kg |
| EAN | 3016661158360 |








