| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 1000 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.40 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-465 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 1000 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.40 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.000 kg |
| EAN | 5202561530155 |






i
"" Today
| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 1000 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.40 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-465 |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 1000 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.40 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.000 kg |
| EAN | 5202561530155 |