| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 1000 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.40 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-465 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.40 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 5202561530155 |








