| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 120 W |
| NUMBER OF CONES | 2 |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | EXPRIMIDOR VITALITY |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 120 W |
| NUMBER OF CONES: | 2 |
| ANTI-DROP SYSTEM: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.650 kg |
| EAN | 8422160059544 |













