| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 120 W |
| БРОЙ КОНУСИ | 2 |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | EXPRIMIDOR VITALITY |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 120 W |
| БРОЙ КОНУСИ: | 2 |
| АНТИКАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.650 kg |
| EAN | 8422160059544 |













