| МОЩНОСТ | 400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SJE741 SS |
| ТИП: | СОКОИЗСТИСКВАЧКА |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.35 L |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.664 kg |
| EAN | 8590669169580 |











