| POWER | 400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SJE741 SS |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.35 L |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.664 kg |
| EAN | 8590669169580 |









i
"" Today
| POWER | 400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SJE741 SS |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.35 L |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.664 kg |
| EAN | 8590669169580 |
Total price:46.00 €/89.97 лв.