| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 8.0 kg |
| DEPTH | 63.8 см |
| Brand | AEG |
| MODEL: | TR718WE |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 8.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 64.0 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 63.8 см |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| EAN | 7333394132952 |


























