| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 63.6 см |
| Brand | AEG |
| MODEL: | TR719G4E |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.6 см |
| DEPTH: | 63.6 см |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 103 kWh |
| EAN | 7333394043609 |


















