| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.6 см |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | TR719G4E |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.6 см |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| ИНОКСОВ БАРАБАН: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 103 kWh |
| EAN | 7333394043609 |


















