| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 10.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 64.0 см |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | DH5I104BBAB |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 10.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 60.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ХИБРИДНА ТЕХНОЛОГИЯ: | Да |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ДЕЛИКАТНИ ТЪКАНИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА РИЗИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ВЪЛНА: | Да |
| ПРОГРАМА БЕБЕ: | Да |
| ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 64.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА СУШЕНЕ НА ОБУВКИ: | Да |
| ШУМОИЗОЛИРАН БАРАБАН: | Да |
| ИНОКСОВ БАРАБАН: | Да |
| ТЕХН. ЗА ОСВЕЖАВАНЕ НА ДРЕХИТЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 84 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 299 |
| EAN | 6901101834126 |





















