| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 10.0 kg |
| DEPTH | 68.5 см |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HD100-C367U1-S |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 10.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 62.0 dB |
| FILTER INDICATOR: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| DELICATES PROGRAM: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| BABY CARE PROGRAM: | Yes |
| ANTI-CREASE OPTION: | Yes |
| INNER LIGHTENING: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 68.5 см |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| CLOTHES FRESHENING TECHNOLOGY: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | B |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 117 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:45 |
| EAN | 6921081515631 |





























