| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 9.0 kg |
| DEPTH | 65.0 см |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | FFT M22 9X2WS EE |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 9.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 64.0 dB |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| SILK PROGRAM: | Yes |
| WOOL PROGRAM: | Yes |
| JEANSPROGRAM: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 65.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| HUMIDITY SENSOR: | Yes |
| STAINLESS STEEL DRUM: | Yes |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | D |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 142 kWh |
| EAN | 8003437625503 |





















