| MAXPOWER-W | 4.9 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | E14 4.9W 4000K СВЕЩ |
| MAXPOWER-W: | 4.9 W |
| SOCKET: | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION: | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 4000 К |
| AVERAGE LIFE: | 15000 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | НЕ СЕ ДИМИРА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8719514313323 |














