| MAXPOWER-W | 4.5 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| Brand | V-TAC |
| MODEL: | E14 4.5W 4000K 470LM P45 |
| MAXPOWER-W: | 4.5 W |
| SOCKET: | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| MATERIAL: | ТЕРМО ПЛАСТМАСА |
| POWER OF ILLUMINATION: | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 4000 К |
| AVERAGE LIFE: | 30000 H |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800157698597 |












