| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 2700 К |
| Brand | VITO |
| MODEL: | E14 9W 2700K 792LM ТОПЧЕ |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION: | 792 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 2700 К |
| EAN | 6972538048301 |












