| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | SMS4EVW08E |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 44.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:55 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 65.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005479504 |




















