| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 50 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | CROSS HEAD SDS-PLUS |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 50 мм |
| TOTAL LENGTH: | 110.00 мм |
| EAN | 3800123151255 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 50 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | CROSS HEAD SDS-PLUS |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 50 мм |
| TOTAL LENGTH: | 110.00 мм |
| EAN | 3800123151255 |