| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM | 6.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 50 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | CROSS HEAD SDS-PLUS |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 6.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 50 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 110.00 мм |
| EAN | 3800123151255 |




