| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 100 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | CROSS HEAD SDS-PLUS |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 100 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 160.00 мм |
| EAN | 3800123151309 |


