| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 300 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | CROSS HEAD SDS-PLUS |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 300 мм |
| TOTAL LENGTH: | 350.00 мм |
| EAN | 3800123151453 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 300 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | CROSS HEAD SDS-PLUS |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 300 мм |
| TOTAL LENGTH: | 350.00 мм |
| EAN | 3800123151453 |