| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 100 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | S4 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 100 мм |
| TOTAL LENGTH: | 160.00 мм |
| EAN | 5902062606273 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH | 100 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | S4 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 6.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 100 мм |
| TOTAL LENGTH: | 160.00 мм |
| EAN | 5902062606273 |