| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 390 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | S4 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 390 мм |
| TOTAL LENGTH: | 450.00 мм |
| EAN | 5902062606549 |



| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 390 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | S4 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 390 мм |
| TOTAL LENGTH: | 450.00 мм |
| EAN | 5902062606549 |