| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 200 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | CYL-5 10X250 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 200 мм |
| TOTAL LENGTH: | 250.00 мм |
| EAN | 3165140690461 |




