| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 200 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | CYL-5 10X250 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 200 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| EAN | 3165140690461 |




