| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 400 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | SDS PLUS-5X 14X460 |
| FOR DRILLING OF: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 400 мм |
| TOTAL LENGTH: | 460.00 мм |
| TIP TYPE: | 4 РЕЖЕЩИ РЪБА |
| EAN | 6949509223746 |





