| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM | 14.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 400 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SDS PLUS-5X 14X460 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 14.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 400 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 460.00 мм |
| ВИД НА ГЛАВАТА: | 4 РЕЖЕЩИ РЪБА |
| EAN | 6949509223746 |





