| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 43 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | POINT TEQ HEX |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 43 мм |
| TOTAL LENGTH: | 83.00 мм |
| EAN | 6949509231383 |




