| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 43 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | POINT TEQ HEX |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 43 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 83.00 мм |
| EAN | 6949509231383 |




