| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH | 45 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 3x45x79 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 45 мм |
| TOTAL LENGTH: | 79.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.013 kg |
| EAN | 4009314211030 |





