| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH | 70 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 5x70x104 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM: | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 70 мм |
| TOTAL LENGTH: | 104.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.016 kg |
| EAN | 4009314211054 |





