| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 70 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 5x70x104 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 70 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 104.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.016 kg |
| EAN | 4009314211054 |





