| MAX WEIGHT | 45 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 400 X 400 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 65 " |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 38004 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| MAX WEIGHT: | 45 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 X 400 |
| DOWELS INCLUDED: | No |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 65 " |
| COLOUR: | BLACK |
| MODEL: | 38004 |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 65 " |
| MAX WEIGHT: | 45 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 X 400 |
| DOWELS INCLUDED: | No |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| COLOUR: | BLACK |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.900 kg |
| EAN | 4008928380040 |







